Hakkımızda

1960'lı yıllardan başlayıp günümüze dek süre gelen serüvenimiz, Kahramanmaraş'ta sektöründe ilklere imza atmaya devam etmektedir. Amacımız bölgemizdeki zeytinlerden elde ettiğimiz ürünlerimizin (zeytin ve zeytinyağımızın) kalitesini tüm yurda tanıtmak ve şehrimizin adını da zeytin ve zeytinyağı sektöründe duyurmaktır.

Zeytinyağı kategorisinde değişen müşteri beklentileri doğrultusunda yeni ürün çalışmalarını sürdüren Demirkollar zeytinyağı, Remzi Bey markası ile zeytinyağını şehrimizin marketlerinde raflara yerleştirmeye başladı. Zeytinyağına olan talebin her geçen gün artmasıyla, zeytinyağını müşterilerimiz için daha fazla ön planda tutmaktayız. Geleneksel yöntemlerle yetiştirilmiş zeytinlerden bekletilmeden ve hiçbir karışıma izin verilmeksizin modern tesislerimizde üretilmektedir. Yetiştiricilikten paketlemeye kadar olan uygun üretim uygun teknoloji ile gerçekleştirilmektedir.

Zeytinyağında sızma kategorisinde Remzi Bey markası ile lezzet ve kaliteyi ekonomik fiyata sunmaktayız. En iyisini arayan müşterilerimiz için Kahramanmaraş bölgesi zeytinlerinden üretilen yağlarımızı sunmaktayız. Zeytinyağı bizim için 60 yılı aşan bir gelenektir.